גירים אוטומטיים דגמי 6R80 6R60 פורד

אורטוב גירים אוטומטיים בע"מ יבוא, שיפוץ, תיקון והחלפה גירים אוטומטיים לרכב.

גירים אוטומטיים דגמי 6R60\80 של פורד הפכו כבר למחזה שיגרתי ברשתות המשווקות. אלה גירים אוטומטיים בעלי 6 הילוכים והנעה אחורית, אותן החלה פורד לשווק ב- 2006 בדגמים: אקספדישיין, אקספלורר, מוסטנג ואצל היצרניות: לינקולן, נאוויגייטור ומונטנייר. תיבות ההילוכים האלה הן מדגם ZF 6HP26 אשר נבנו על-ידי פורד תחת רישיון: ZF. ZF 6HP26 transmission

מצמד E – מצמד אלקטרוני

התוף האלקטרוני בגיר מספק כוח נכנס עבור ההילוך הרביעי, החמישי והשישי. המצמד האלקטרוני, התוף והגלגל המכוון (מכונה גם: סטאטור או מיסב גלילה מכוון, החלק הנייח) התומך בסלילי שיניים (לבידוד והפרדה). כאשר המצמד או התוף נופלים, זה עשוי ליצור בעיות בהעברת הילוכים כמו גם, לקריאת קודי שגיאה בסריקה. יש לבדוק תמיד סדקים בסטאטור הן בחלקו החיצוני והן הפנימי. התוף של המצמד האלקטרוני ומכסה המשאבה מיוצרים במספר תצורות ולכן, אם יש ברצונכם להחליף אחד מהם, יש לוודא שחלקי החילוף תואמים לחלקים המקוריים. לתוף האלקטרוני יש 2 או 3 טבעות סגירה. הטבעת ה-3 לא מעוגנת בתוך סטאטור חיצוני ואילו השתיים אחרות - כן. כל התופים והמשאבות מכוסים ומעוגנים בסטאטורים אחוריים. הסטאטורים תומכים בסלילים המשוננים כך שכל גל משתלב במיסב בעל קוטר המתאים לו. לדגם 6R80 09-up ישנם 32 בליטות חיבור (שיניים) ולדגם 6R60\75 06-up יש 27 בליטות. מספר הבליטות בגל הטורבינה (הרוטור) אינו קבוע.

המכסים של המשאבה

הטבעת של השלב ה-2 משתמשת בסטאטור קדמי כדי להפריד את הממיר המומנט של הקלאצ' (TCC) האחראי על מעגל השמן. כאשר הסטאטור הקדמי משוחרר בהגזמה, ממיר המומנט מאבד מהלחץ מה שעשוי לגרום להאטה של המנוע או הפסקתו בזמן שהוא חם. הסטאטורים האחוריים (בטבעות של השלבים 2 ו-3) משמשים לפרדה של מעגל הכוח המגיע מהמצמד בזמן החלפת הילוכים. תפקידם להחליק את התנועה, למזער חיכוך של החלקים ולבלום זעזועים בשל כניסת המתח הגבוה לרוטור. לכל הילוך (גל) נקודה קריטית של עמידות ללחץ הנכנס. סטאטורים אחוריים משוחררים מידי עשויים להפיל את הקלאצ' ולתת קודי שגיאה בהילוכים הגבוהים: רביעי, חמישי ושישי.

לעשרות המלצות על מכון גירים לחץ כאן

לייעוץ מקצועי, להצעת מחיר, לנסיעת בדיקה - חינם!
התקשר עכשיו!
ארז
054-423-0022

Please reload

.בחרת טוב - אורטוב

הגיר התקלקל, הרכב תקוע,

פוחד מהוצאה כספית גדולה?

התקשר וגלה איך 10 דקות שיחת טלפון, יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בתיקון הגיר.

 

התקשר עכשיו!

חינם,ללא כל התחייבות.

054-4230022

רכב תקוע בגלל גיר מקולקל

ניקוי וטיפול גיר אוטומטי, מנועים, רדיאטורים עם תוספים באיכות מעולה ובמחיר מדהים!

תוספים J & B לרכב תוספים סופר איכותיים

זה ארז התותח

שירות לקוחות ומצוינות בשירות הוא למד בארה"ב.

בישראל: עשרות השתלמויות, ניסיון של אלפי מכוניות, צוות מסור ומקצועי וכמובן אישה מקסימה, כמו שאומרים: אין גבר מצליח בלי אישה תומכת מאוחריו.

 

בדיקת מחשב לגיר אוטומטי

אם הייתי גיר אוטומטי הייתי אומר לך: קח אותי לאורטוב!

התקשר עכשיו!

054-4230022

המצבר הנמכר ביותר בעולם!

מצברי ורטה לכל סוגי הרכב

מצברים איכותיים במחיר מעולה

לא תמצא זול יותר -בהתחייבות!

מצאת זול יותר?! קבל החזר על ההפרש.

התוכן כתוב בלשון זכר לשם שטף הקריאה בלבד. אתר זה מיועד לגברים ונשים כאחד, ואין בכוונתינו להפלות או לפגוע.

© אורטוב  גירים אוטומטיים בע"מ יבוא שיפוץ והתקנה.

08-946-7017

דואג מהתיקון?

לייעוץ ואבחון ראשוני בטלפון -חינם

התקשר עכשיו!

054-4230022

 

  • Facebook Social Icon