אבחון תקלות בגירים אוטומטיים על סמך רעשים

אורטוב מכון גירים אוטומטיים מוסמך משרד התחבורה לבחינת גירים אוטומטיים מחויב להיות מעודכן בכל הציוד הטכנולוגי החדיש הקיים כיום בשוק בארץ ובחו"ל, וכל זאת כדי לתת מענה טוב יותר,מהיר יותר וזול יותר לכם הלקוחות שלנו.קבלו את הטרנד הכי חדש כיום בשוק, אבחון תקלות בתיבות הילוכים בעזרת רעשים, אבחון באמצעות הרעש הנוצר עקב התקלה. הדבר בולט במיוחד בכלי הרכב החשמליים שבהם מכונאי במוסך השירות נדרש להאזין לרעש, כמקור לאבחון תקלות. בפועל, שמיעת הרעש כאמצעי לאבחון תקלות בגיר היא הרבה יותר מתוחכמת, ונדרש ציוד משוכלל להבדיל מציוד פשוט יחסית כמו הסטטוסקופ. מכשירים אלקטרוניים מתוחכמים הרגישים לרעשים הפועלים בטכניקות שונות.

מכשירים לאבחון תקלות בגירים אוטומטיים על סמך רעשים בטכנולוגיית DWT

מכשירים לאבחון תקלות בגירים אוטומטיים על סמך רעשים בטכנולוגיית DWT (Driving While Texting ) בתרגום חופשי: יצירת טקסט בזמן נהיגה, כלומר: מעשה של כתיבה, שליחה או קריאת הודעות טקסט, דואר אלקטרוני, או שימוש דומה אחר של מכשיר אלקטרוני נייד, תוך הפעלת רכב מנוע, כמו מכונית, משאית או רכבת. מכשיר אלקטרוני הרגיש לרעשים מהרכב יאבחן את הרעש בגיר, יזהה באופן מדויק יותר, יאתר את מקור התקלה ויוציא פלט כתוב כמו דו"ח תוך כדי הנסיעה במכונית. 
מכשירים לאבחון תקלות בגירים אוטומטיים על סמך רעשים בטכנולוגייתWavelet ,בטכנולוגיה זו המכשיר משמש לקידוד אותות, עיבוד אותות, כתוצאה משמיעת הרעשים. הליך מתמטי באנליזה נומרית ואנליזה פונקציונאלית.

דוגמה לאבחון תקלה על סמך רעש בגירים אוטומטיים

תקלה שהיא רטט בגירים אוטומטיים היא בדרך כלל רועשת. בדרך כלל קשה למצוא סימפטומים מוקדמים של כשל פוטנציאלי בגיר הקשור לרעש הרטט. ממיר Wavelet הוא כלי רב עוצמה כדי לחשוף מידע המגיע באותות הרטט מהגיר בזמן התקלה.פירוק המצב האמפירי (EMD) וקשת הילברט הם שיטה חדשה לניתוח של אותות שאינם ליניאריים ואינם קבועים, כלומר: רעשים משתנים מהגיר. אבחון הפועל בשיטה זו לניתוח אותות רטט לאבחון תקלות גירים אוטומטיים. התוצאות מראות כי את אלגוריתמי EMD וספקטרום הילברט הם מוצלחות ומדויקות יותר. מתקבלות תוצאות יותר יעילות מאשר אבחון בשיטת Wavelet.

מכשיר דיאגנוסטיקה על-קולי חדש

מתוצרת חברת Tracer Products אשר ממיר ומגביר צלילים על-קוליים שאינם נקלטים באוזן האדם והופך אותם לצלילים הניתנים לשמיעה. בזכות יכולת זו מאפשר המכשיר לשמוע רעשים העשויים להעיד על תקלות, כגון נזילות בבלמי אוויר, תקלות בתיבת ההילוכים, שחיקה במסבים ותקלות באגזוז.הערכה מגיעה עם מקלט, אוזניות בגודל מלא, שני מוטות גישוש ומכשיר נוסף המאפשר לאבחן אטמים פגומים, קרעים במושבי עור בתא הנוסעים וחללים סגורים אחרים שאינם נמצאים בלחץ אוויר. מוט הגישוש הראשון החלול, המגיע בקוטר של 12 אינץ' מדגיש צלילי אוויר, ואילו מוט הגישוש השני, המגיע עם שטח מגע מסיבי יותר, מדגיש צלילים של שחיקה או ״טחינה״ בגלגלי שיניים. הערכה מגיעה עם סוללות תשעה וולט סטנדרטיות, ותיק נשיאה קשיח עם ריפוד ספוג פנימי.

Please reload

.בחרת טוב - אורטוב

הגיר התקלקל, הרכב תקוע,

פוחד מהוצאה כספית גדולה?

התקשר וגלה איך 10 דקות שיחת טלפון, יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בתיקון הגיר.

 

התקשר עכשיו!

חינם,ללא כל התחייבות.

054-4230022

רכב תקוע בגלל גיר מקולקל

ניקוי וטיפול גיר אוטומטי, מנועים, רדיאטורים עם תוספים באיכות מעולה ובמחיר מדהים!

תוספים J & B לרכב תוספים סופר איכותיים

זה ארז התותח

שירות לקוחות ומצוינות בשירות הוא למד בארה"ב.

בישראל: עשרות השתלמויות, ניסיון של אלפי מכוניות, צוות מסור ומקצועי וכמובן אישה מקסימה, כמו שאומרים: אין גבר מצליח בלי אישה תומכת מאוחריו.

 

בדיקת מחשב לגיר אוטומטי

אם הייתי גיר אוטומטי הייתי אומר לך: קח אותי לאורטוב!

התקשר עכשיו!

054-4230022

המצבר הנמכר ביותר בעולם!

מצברי ורטה לכל סוגי הרכב

מצברים איכותיים במחיר מעולה

לא תמצא זול יותר -בהתחייבות!

מצאת זול יותר?! קבל החזר על ההפרש.

התוכן כתוב בלשון זכר לשם שטף הקריאה בלבד. אתר זה מיועד לגברים ונשים כאחד, ואין בכוונתינו להפלות או לפגוע.

© אורטוב  גירים אוטומטיים בע"מ יבוא שיפוץ והתקנה.

08-946-7017

דואג מהתיקון?

לייעוץ ואבחון ראשוני בטלפון -חינם

התקשר עכשיו!

054-4230022

 

  • Facebook Social Icon