אורלי כותבת על חווית תיקון גיר אוטומטי

אורטוב גירים אוטומטיים בע"מ יבוא, שיפוץ, תיקון והחלפה גירים אוטומטיים לרכב.

לעוד עשרות המלצות לחץ כאן

 

התיקון שלא היה סיפור מהחיים עם קצת מוסר השכל. שלום לכם חברים, מבינה גדולה ברכב אף פעם לא הייתי אבל חוויה כזאת עוד לא חוויתי. אבל רק רגע, אפוא הנימוס שלי? ראשית תרשו לי להציג את עצמי: שמי אורלי אסף ואני עובדת במכון ויצמן למדע ברחובות ומזה שנים רבות מכוניתי הישנה והאמינה מובילה אותי בבטחה מבתי שבת"א למקום עבודתי שברחובות ובחזרה. מעת לעת ובמהלך השנים מטופלת מכוניתי אצל דני המוסכניק שלי ברחובות, איש ישר הוא דני ישר מאין כמוהו. כך יחסי עם עולם המכונאות והמוסכים התנהלו להם במשך השנים על מי מנוחות.

 

האידיליה הזאת נמשכה עד לפני כשלושה וחצי חודשים ואז פסקה כאשר נדלקה לה לפתע נורה אשר אף פעם אינה מבשרת טובות. נורה שאומרת כי יש תקלה בגיר האוטומטי של מכוניתי. כרגיל פניתי לדני אשר לאחר שבדק והתייעץ התבונן בי בעיניו הטובות ואמר: "אורלי חביבה, התיקון יהיה יקר, אולי כבר זמנה של המכונית עבר?" "לא יכולה" השבתי, "אני אליה קשורה וגם מצב המזומנים אצלי אינו אי יי יי". "נו טוב, אם כך חביבתי עלייך לפנות למוסך המתמחה בתיקון גירים, אך זכרי המתמחה רק בתיקון גירים".

 

"טוב" הפטרתי ופניתי במרץ לחפש מוסך אשר אותי בזול יושיע ומצאתי אחד שכזה גם הוא ברחובות. בייאושי כי רב שכחתי את עצת הזהב של דני ("זכרי, רק מוסך המתמחה בתיקון גירים"). אין בעיה אמר לי המוסכניק הצעיר אשר קיבל אותי עם חיוך רחב. נתקן את התקלה בקלי קלות, הגעת למקום הנכון. סיבוב קצר ברכב והאבחנה הייתה מידית, 4700 ₪ במזומן ולא תרגישי איך עבר הזמן, הרכב צ'יק צ'אק יתוקן. שלושה ימים הרכב היה במוסך אשר לכול התיקונים מוסמך. הרכב מוכן המפתחות בפנים, אמרו לי במאור פנים.

 

אך חלפו להם רק ימים ספורים והתקלה חזרה... או אז חזרתי שוב לדני כדי לקבל "אבחנה". הוא מצדו לאחר שהאוטו בדק, נפלה רוחו והחווירו פניו. "אבל אורלי, חביבתי" אמר לי "בכלל לא פרקו ואת זה הגיר מעולם לא תיקנו". נו, אל החברים הצעירים והמוסמכים אז חזרתי ולפשר התיקון חקרתי. "ההי רגועה, נבדוק, נסדר, הרי חלפים חדשים שמנו ויש לך אצלנו שלושה חדשי אחריות, אך לא יותר". וכך חברים, במהלך אותם שלושה חודשי אחריות שבע פעמים, כן שבע פעמים במוסך הזה ביקרתי הכול בגינה של אותה התקלה. פעם טענו שחוט במערכת נותק, פעם שסתום שלא ניסגר כראוי כנראה ממנו השמן דלף, הנה פה שמנו אזיקון ושם עוד שימון, אל דאגה, תני בנו אמון. התקלה לא חלפה ואני לא דיברתי על שעות עבודה רבות שהלכו על דמי מוניות ונסיעות ברכבות...

 

רק שאת הרכב כבר לכול הרוחות יתקנו. כך התנהלו להם הדברים, כאשר אני ורכבי הולכים ובאים, עד אשר בביקורי האחרון, יום אחד לפני תום תקופת האחריות (שאותה אגב לא הסכימו להאריך), או אז הצעיר כבר היה פחות חייכן ופחות אדיב "הבחנתי סופית את התקלה" לתחנוני הוא הגיב. "זה לא חיישנים או חוטים, זה כמובן הקולר של הרדיאטור שלא מגיב". "מה עושים?" שאלתי..."אהה" השיב, "בזה אני כבר לא מבין, קחי את מכוניתך למוסך שעוסק בתיקון רדיאטורים". אני כבר לא רצויה הוא נתן לי להבין.

 

ובכן לקחתי את מכוניתי הנאמנה ופניתי לחפש מומחה לרדיאטור נבחר. "רק 895 ₪ גברת" אמר.

הקולר חיש הוחלף, אבל אפילו יום לא חלף עד אשר שוב נדלקה אותה נורה ארורה. אני אמנם נהגת, אך לבכות איני נוהגת – אולם לא יכולתי עוד ודי! דמעות הופיעו בעיני. "אוי דני, דני מה עושים?" "פתיה שכמוך" אמר "למה לא סיפרת, למה לא שאלת והלכת למוסך לא מנוסה? פני מיד לארז, רק ארז, מקצוען מספר אחד בתחום, רק ארז יכול לחלץ אותך מהמצב העגום!".

 

וכך מצאתי עצמי במוסך "אורטוב" של ארז שהינו מומחה רק לתיקון גירים אוטומטיים ולא לסיפורים. אדם מקסים לכל הדעות. והעסק? העסק הומה, מלא אנשים, רכבים נכנסים ויוצאים מתוקנים, התנועה רבה אך הסדר סורר וניכר כי הלקוחות מרוצים לפי התשורות שלמוסך, לאות תודה, מביאים. היחס הוא חם, ממש משפחתי וכך היה גם המפגש איתי. כאשר הגעתי, הייתי נסערת ואת פני אז קיבלה בסבר פנים יפות אישה מאוד נאה, דבי שמה. "אולי תשבי עד שארז אליך יתפנה?" דבי היא יד ימינו של ארז וגם מזכירתו. "שבי, שתי, הרגעי, ארז מיד יתפנה". וארז, איש רציני ודעתן, באותה העת את כול תשומת ליבו ללקוחה שישבה מולו נתן. "אני חששתי" היא בגילוי לב סיפרה, "למוסך בגפי להגיע, כי אני אישה ובכול זאת בדברים האלו הרי ארז הוא המבין".

 

ארז בסבלנות רבה לה הסביר, בדק במחשב את הרכב ואחרי נסיעת מבחן חזר עם הגברת ופסק: "הרכב תקין, במצב מצוין, כן גברת, אין כלל צורך בתיקון". ואז הבנתי כי הכול כאן שאלה של אמון. ארז התפנה ולידי התיישב, את סיפורי הטרגי הוא שמע וליבו התעצב. אז הוציא את המחשב, לאוטו הקשיב, את המחשב שאל ולבסוף פסק: "יש תקלה והיא כאן במערכת החשמל!". באריכות ובסבלנות הוא הסביר לי הכול, כיצד הגיר בנוי ואיך הוא אמור לפעול.

 

סחרחורת אחזה בי: חיישנים, שסתומים ועכשיו מערכת החשמל, האם המוסך הקודם היה איתי ישר או מנוול? האם הוא היה ראוי לאמון בכלל? "ארז" שאלתי, "ברחל בתך הקטנה, האם תיקנו את הרכב, פרקו את הגיר?" ארז שתק והחל מחוויר, הבנתי גם מבלי שאמר דבר. החלטתי שלפני התיקון אעשה מעשה, אל המוסך הזמנתי ליום המחרת שמאי מקצועי שאינו מוטה, שיבדוק את הגיר ודעתו יחווה, כי כבר לא ידעתי אנה אפנה. הרכב נבדק ופסק הדין היה כזה: "הגיר לא פורק וגם לא תוקן". מסתבר שאת זאת הבינו כול הסובבים אותי כבר מזמן. מה אגיד, 4700 לגיר+895 לקולר, ובכן הלך לו המזומן וחבל על העצבים והזמן. נו ובסוף, בסוף טוב.

 

ארז המקסים והידען, טיפל באוטו והגיר סוף, סוף באמת תוקן. התיקון עלה 3500 ₪, אבל מה זה הכסף לעומת העובדה שליבי סוף, סוף נח? מוסר השכל: לא להתעצל לפנות ומבעל מקצוע לבקש המלצות. כי בניגוד למוסך רגיל, גם אם הוא מצוין, הרי שהטיפול אצלו שוטף שנתי ולאורך זמן; ואילו מוסך מומחה לגירים אם הוא טוב ומקצוען, כמו "אורטוב", ואת התיקון עשה נאמן – לא תבקר אותו יותר מפעם אחת (לפחות עם אותו הרכב), כי תיקון טוב אחד הוא די והותר.

ואם בגירים עסקינן אזי על ארז בכול ליבי אני ממליצה. אמנם אני לא חיים הכט, אך מבחינתי "ארז יצאת צדיק!!!". האוטו על ידי ארז תוקן ועכשיו הוא נוסע, חבל על הזמן! ובזה אני מסכמת את כול העניין! תודה, אורלי.

 

לעוד עשרות המלצות לחץ כאן

לייעוץ מקצועי, להצעת מחיר, לנסיעת בדיקה - חינם!
התקשר עכשיו!
ארז
054-423-0022

 

Please reload

.בחרת טוב - אורטוב

הגיר התקלקל, הרכב תקוע,

פוחד מהוצאה כספית גדולה?

התקשר וגלה איך 10 דקות שיחת טלפון, יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בתיקון הגיר.

 

התקשר עכשיו!

חינם,ללא כל התחייבות.

054-4230022

רכב תקוע בגלל גיר מקולקל

ניקוי וטיפול גיר אוטומטי, מנועים, רדיאטורים עם תוספים באיכות מעולה ובמחיר מדהים!

תוספים J & B לרכב תוספים סופר איכותיים

זה ארז התותח

שירות לקוחות ומצוינות בשירות הוא למד בארה"ב.

בישראל: עשרות השתלמויות, ניסיון של אלפי מכוניות, צוות מסור ומקצועי וכמובן אישה מקסימה, כמו שאומרים: אין גבר מצליח בלי אישה תומכת מאוחריו.

 

בדיקת מחשב לגיר אוטומטי

אם הייתי גיר אוטומטי הייתי אומר לך: קח אותי לאורטוב!

התקשר עכשיו!

054-4230022

המצבר הנמכר ביותר בעולם!

מצברי ורטה לכל סוגי הרכב

מצברים איכותיים במחיר מעולה

לא תמצא זול יותר -בהתחייבות!

מצאת זול יותר?! קבל החזר על ההפרש.

התוכן כתוב בלשון זכר לשם שטף הקריאה בלבד. אתר זה מיועד לגברים ונשים כאחד, ואין בכוונתינו להפלות או לפגוע.

© אורטוב  גירים אוטומטיים בע"מ יבוא שיפוץ והתקנה.

08-946-7017

דואג מהתיקון?

לייעוץ ואבחון ראשוני בטלפון -חינם

התקשר עכשיו!

054-4230022

 

  • Facebook Social Icon