top of page
Anchor 3

התקשר וגלה איך 10 דקות שיחת טלפון עם ארז יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בתיקון הגיר!

קבל היום איבחון ראשוני בשיחת טלפון והצעת מחיר. ללא תשלום.

מכון גירים אוטומטיים מומלץ

המלצות 

20/12/12

שניר אהרון

רחובות

למכון גירים אורטוב
ארז היקר !! 
תודה רבה על טיפול, המקצוענות, המסירות ובעיקר על היחס האישי שהענקת לנו. 
כל אלו גרמו לטיפול ברכב לפשוט יותר ונוח. אין לי עוד הרבה מה לכתוב פרט להמלצה חמה לכל בעלי הרכב לטפל במוסך אורטוב. 
בעלים גאה של אוקטביה 2005.

3/12/12

שלום ברמי

נס ציונה

למכון גירים אורטוב
לארז,
מנהל המוסך ולדבי הפקידה תודה על המקצוענות על האמינות היחס הטוב,
מאחל למקום אושר ועושר ובריאות 
 

3/12/12

אסף

נס ציונה

רציתי להביע את הערכתי למר לארז ממכון גירים אוטומטיים אורטוב, על עבודתו המקצועית ואמינותו. לארז הגעתי לאחר שבדקתי במספר מוסכים את מהות הבעיה ברכבי ועלויות תיקון.
תחושת הבטן הייתה כי בעלי המקצוע האחרים, שהודיעו לי באופן רשמי שהלך הגיר, למעשה מחפשים רווח קל. שוחחתי טלפונית עם ארז וזה הודיעני כי כלל לא בטוח שיש צורך להחליף גיר. הגעתי לאורטוב מכון גירים עם הרבה חששות ומצאתי את ארז, איש אדיב, נעים ובעל מקצוע מהמעלה הראשונה, אשר זיהה מייד את הבעיה והודיע לי באופן רשמי שאין צורך להחליף או לשפץ גיר. לאחר טיפול יעיל בגיר הרכב נוסע ללא תקלות.
תודה ארז על השרות המקצועי והאמינות. 
תודה שחסכת לי הוצאה מיותרת של אלפי שקלים. !!! 
 

3/12/12

יגאל אלבז

רחובות

ברשותי פז'ו 307. מזה כמה חודשים אני סוחב בעיה בגיר.פניתי למוסך המרכזי ולאחר בדיקה נאמר לי שצריך להחליף גיר בעלות של 10,000 ש"ח.לבקשתי גם קבלתי את זה בכתב. 
אצל ארז הבעיה נפתרה בהחלפת חיישן מחוץ לגיר בעלות של 800 ש"ח.חשבון פשוט 
-נכון לעכשיו ארז חסך לי 9200 ש\"ח.
תודה רבה ארז.
 

14/11/12

אוהד יעקובוביץ'

רחובות

בתאריך 14/11/12   ביקרתי אצל ארז לאחר בעיות הגיר. מעולם לא זכיתי לקבל שירות כזה ועוד הגעתי אליו בשעה מאוחרת תחת לחץ והוא נשאר שם,איתי,עד שעלה על הבעיה ולא נדבר על זה שהוא פתר לי אותה באותו רגע. סידר את הגיר בלי שום בעיות ותקלות בדרך, ממש במהרה ואף הסביר לי מה הייתה הבעיה ואיך הוא פתר אותה. 
ארז, 
ליבי מלא הערכה אלייך,
זאת הפעם הראשונה שזכיתי ליחס כזה,אדיב,סבלני ומהיר והכי חשוב-מקצועי. 
תודה רבה . 
עלה והצלח!
 

יורי

רחובות

תודה רבה על שירות אדיב ומאד מקצועי! 
תיקן את הבעיה, הסביר מה גרם לה ואיך למנוע מזה לקרות שוב וכמובן
במחיר סביר מאד!
 

ריקי

רחובות

לארז
ולכל צוות מכון גירים אורטוב,
ברצוני להודות לכם מכל הלב על השרות, היחס, האדיבות, המקצועיות והכי חשוב ההוזלה בהוצאה.
הגעתי אליכם לאחר שהמוסך בו אני מטפלת באופן קבוע אבחן שעלי להחליף את הגיר ברכב ונקב במחיר אסטרונומי לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי אליכם וכבר בשיחת הטלפון הראשונה עם ארז הבנתי שהגעתי למקום הנכון.
ברצוני להגיד תודה גדולה.
יישר כוח.
 

מאור טל

פתח תקווה

לארז
מכון גירים אורטוב
הגעתי לארז, אחרי שבקרתי בשלושה מוסכים, שבם המוסך המרכזי של סקודה בפתח תקווה ומוסך מורשה של סקודה ברחובות, ועוד מכון גירים. שלושתם היו מאוד יקרים ולא מקצועיים, בטענה "צריך להחליף את הגיר" ולא ידעו לרדת לפרטים.
ארז כמו רופא מנתח שאל את השאלות ואיבחן ישר את הבעיה. בסבלנות הסביר ונתן הצעה הזולה ביותר שליש מההצעה של המוסך המרכזי נמשל. וגם שיחרר את האוטו באותו היום (שאר המקומות טענו שלושה ימי עבודה לפחות). לאחר העבודה נסע איתי ובדק את האוטו באופן אישי, וגם שחזרתי עם סימני שאלה לביקורת עדיין היה מאוד סבלני ונסע איתי עוד נסיעה והרגיע שהאוטו בסדר גמור וצריך זמן הרצה.
ארז הוא ללא ספק פרופסור לגירים ממליץ בחום!
ומודה שהגעתי אליו!
תודה מאור טל סקודה אוקטביה מודל 2007 !

ברק אלון

רחובות

ארז, יצאת צדיק !!! 
ממליץ בחום על שרות , חיוך מקסים , אמינות מעל הכל ! שאפו !
ברק אלון , מנהל תחום אוטודיפו

איציק

ירושלים

לארז 
יצרתי קשר עם ארז בנוגע להתלבטות בעקבות גיר ומחשב ברכב טויוטה , ארז נתן לי יעוץ מקצועי וחוות דעת בנוגע להמשך הטיפול ,גילה סבלנות .
ארז תודה רבה ישר כח.
 

רועי גרשון

ראשל"צ

לארז 
תודה על טיפול מושלם ברכב הייתי בטוח שהלך לי הגיר והוא זקוק לשיפוץ דבר שאמרו לפחות שלושה אנשי מקצוע. ארז עשה נסיעת מבחן ויש שהחליק הגיר החליט שחסר שמן חזרנו למוסך וטיפת שמן לא הייתה בגיר כמובן אחרי טיפול טוב עם קצת מזל הרכב יצא כמו חדש ולא הייתי צריך להחליף או לשפץ שום גיר. 
ארז תודה על שירות אישי ומדהים אתה תותח!! 

מוטי גולדשטיין

בית שמש

לאורטוב מכון לגירים אוטומטיים
שלום לכם. 
רציתי להודות לכם על טיפול מדהים בגיר של המכונית שלי. ברשותי קיה 2001 אוטומטית, וכמובן שעלול להתרחש מידי פעם... הלך הגיר. קיבלתי הצעת מחיר לתיקון ב 6000 ש"ח (ו-3-4 ימי עבודה). הגעתי אליכם, קיבלתם אותי בצורה מאוד מכובדת וחמימה. מקום לשבת, שתיה ובכלל אווירה טובה. כל שאלה שלי נענתה בצורה יפה. עבדתם על המכונית ועוד באותו יום מס' שעות לאחר מכן, יצאתי לדרכי עם העברת הילוכים מדהימה. לפני היציאה, עוד קיבלתי "שיעור פרטי", איך אני אמור לדאוג לתיבת ההילוכים, וגם סימנים מדאיגים ברכב. שוב תודה על המהירות והרצינות מוטי. 
 

03/06/12

אשר

רחובות

לכבוד 'אורטוב' – מכון לגירים אוטומטיים לגבר שבגברים: "ארז", 
לאחר שהיתה לי בעיה במכונית, שהגיר היה מפדח באמצע הנסיעה, ופניתי למוסך המרכזי של היצרן, שם אמרו לי שהגיר שלי הלך, וצריך להחליף אותו בעלות של כ-8000 שקלים. בצר לי, פניתי ל"ארז" (בהמלצת חברים), והוא עזר לי בסבר פנים יפות, נתן לי שירות מקסים, שלא מוצאים בשום מקום. 
בשיחה הוא חקר אותי, ירד לפרטי הבעיה, בירר והתעניין, עד שהעלה בתבונתו ובניסיונו מה לכאורה הבעיה, ומהו הפתרון. כשהגעתי לבדיקה במכון, הוברר כי ההשערה שלו היא מדויקת להפליא, והוא צדק בכל מילה. גם המחיר שנתן היה מדויק ומקצועי, ואני יצאתי מבסוט עד הגג, לאחר תשלום של 2800 שקלים בלבד! בנוסף, קיבלתי מ"ארז" הסבר מקיף ורחב, במתק שפתיים, על הגיר ועל התופעות המצויות בו, ועל הדרכים לשמור אותו במיטבו. 
אשריך, ארז! 
יצאת צדיק! 
ממליץ בחום.

רועי נאמן

רחובות

לארז מאורטוב מכון לגירים אוטומטיים,
הגעתי למוסך מורשה יונדאי וכמעט החליפו לי גיר, מכון גירים "אורטוב" עשה לי את היום כאשר פתר את הבעיה ע"י החלפת חיישנים במוח. תודה על האמינות השירות והמקצועיות.
 

11/05/2012

שי אזרחי

תל אביב

ביום שישי לפני שבועיים 11/05/2012 הגעתי לביתי עם הרכב (שברולט) לאחר שביקרתי חולה קשה בבי"ח, חניתי את הרכב והעברתי אותו להילוך חניה P, לחצתי מעט על דוושת הגז וראיתי שהרכב נוסע לאחור, התפלאתי וראיתי שהידית תקועה במצב רוורס R, כל ניסיון להוציא את הידית ממצב זה העלו חרס. 
התקשרתי ביום ראשון לחברה ואמרו לי להביא אליהם את הרכב, הזמנתי שגריר וגררתי את הרכב לחברה. אחרי יומיים שהרכב "בבדיקה" בUMI אמרו לי שהגיר הלך ועלות תיקון עומדת על למעלה מ8500 ש"ח "בשבילי".. 
שבוע וחצי עשיתי סקרים על שיפוץ גירים עד שהגעתי ל"אורטוב מכון גירים אוטומטיים". מה אומר לכם הבן אדם שדיבר איתי בטלפון יצא צדיק! 
והסביר לי שלא יכול להיות ואין מצב שהגיר הלך... ושאין קשר בין ידית ההילוכים לגיר. אני הולך להוציא את הרכב מ החברה ולהעביר אותו לאורטוב עכשיו ההרגשה ששם יש אמינות מה שהיה חסר בהרגשה בחברה מהרגע הראשון
ישר כוחכם שירבו כמותכם בישראל תודה!!!
 

2012

חיים כהן

רחובות

מר ארז החביב,
מזה שעתיים יצרתי קשר עם שמונה אנשי מקצוע לברר בקשר לתיקון גיר לרכב שלי והסקתי מהם מסקנה שאני חייב להחליף ו-או לשפץ את הגיר. רק כאשר פניתי אליך נעניתי בצורה מאוד חביבה והמלצת שקודם כל אבדוק אם חסר שמן גיר , והנה איזה פלא הכול הסתדר והמכונית נוסעת מצוין . מה שנותר לי להגיד שאנשי מקצוע כמוך שמקרינים אימון והבנה ללקוח אינם קיימים עוד , ישר כוח.
 

2012

יעקב

רחובות

רוצה להגיד תודה לארז על העזרה בן-אדם טוב והגון מבין עניין במקצוע ממליץ!!!!!
 

2012

שמואל כהן

רחובות

אורטוב גירים אוטומטיים בע"מ
ר"ח נחושתן 4
א.ת. רחובות

לאחר שהרכב שלי היה בחברה מובילה על הרכב והחברה טיפלה ברכב מיום רכישתו עד לתקלה האחרונה.
נכנסתי למוסך של החברה בדקו ובדקו ואמרו שצריך להחליף את הגיר בעלות של 9,000 ש"ח. בקשתי לבדוק את התקלה במקום אחר ונכנסתי ל-" אורטוב גירים אוטומטים " ברחובות שבדק את הרכב וגילה תקלה בחיישן של הגיר ובכך חסך לי הוצאה מיותרת של 7,000 ש"ח ועל כך מגיע תודה למקום שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.
 

2012

מאיר בן חמו

גן יבנה

שלום
שמי מאיר
רוצה אני להמליץ לכם על אורטוב שיפוץ גירים.
ביום בהיר אחד גיליתי שהרנו סניק המשפחתי שאשתי נוהגת בה לא נוסעת כראוי ,באופן טבעי נגשתי למוסך שבדרך ככל מטפל לי ברכב, לאחר בדיקה נקבע שמצב הגיר בכי רע. שאלתי מה הנזק המוסכניק נקב במחיר, ואמר לי שהוא עובד עם משפץ גיר ברמה וגם אני אקבל 3 חודשי אחריות. אמרתי תודה זה הדליק לי נורה אדומה אם לא המוסך משפץ את הגיר למה שלא אגש ישירות למשפץ, וזה מה שעשיתי בגוגל מצאתי את ארז וצחי ברחובות מוסך לשיפוץ גיר בלבד.

במוסך מצאתי את ארז בחור נחמד קצת עצבני אבל כנה. ואת צחי נחמד יותר שקט. הם שידרו מקצועיות והבנה. נוסף גיליתי שהפער במחיר בן מוסך כללי שלמעשה מעביר להם את הגיר או את הרכב, גדול מאוד .לכן מומלץ בחום. בעיות בגיר. גשו רק למוסך משפץ גיר חיסכון גדול במחיר. ונוסף כאשר משפצים גיר אצל ארז וצחי אחריות על השיפוץ שישה חודשים .יחס טוב .באופן שונה מהרגיל הם עומדים מאחרי המילה שלהם . 
ממליץ בחום, 
 

2012

דן חכמון 054-7775329

חפץ חיים

מכתב המלצה
הייתה לי בעיה בגיר ודיברתי עם המוסכניק שלי בחפץ חיים והוא המליץ לי על "אורטוב" ברחובות. בתחילה חשבתי שהגיר הלך משום הרעש החזק שהושמע בזמן שהגיר נכנס לתקלה. 
כשהגעתי למוסך קיבל אותי ארז באדיבות ובדק את הבעיה ביסודיות, איפס את המחשב ואמר לי לחזור לאחר שהבעיה תופיע, לבסוף התברר שהבעיה הייתה בחיישנים ולא בגיר כך שבביקור זה חסכתי אלפי שקלים שאולי הייתי צריך לשלם במקום אחר. 
 

2012

בריח מורדכי

גן בית עמוס לוד

לכבוד מוסך אורטוב
הנדון: טיפול אמיץ ומצוין
אני בריח מרדכי בעל רכב יונדאי H1 נשלחתי על ידי מוסך ברמלה לטפל בגיר אשר היה קופץ בהילוך שני, נסעתי לרחובות למוסך "אורטוב" לארז אשר טיפל בי בנאמנות ובמסירות.
לקח את הרכב לסיבוב בזמן לחץ בעבודה ולאחר נסיעה של 10 דקות בערך קבע זה לא גיר צריך רק להחליף שמן גיר ועוד חלק קטן העלות קטנה ביותר , העניין הסתדר ואין צורך בתיקון הגיר.
אמרתי לעצמי מזל שנשלחתי למוסך זה ולא למוסך אשר היה גוזל אותי על שקר.

אני מרוצה:
א. מהעלות הקטנה של הטיפול, כמו כן שירות 10 מהיר וטוב 
ב. מהנאמנות של התקלה ולא לפברק דברים על מנת למצוץ עוד כסף אלא עלות אמיתית ועניינית 
ג. שרות 10

ועל כך והכלל על הכול יישר כוח גדול ותמשיכו כך לשרת את הקהל בנאמנות וביושר כמו שאתם יודעים לעשות. 
בריח מרדכי, 
גן בית עמוס לוד. 

יצחק

מביתר עלית

מוסך אורטוב ולארז בראש
מכתב תודה הוקרה
יש לי הונדה אקורד הגיר התקלקל.
דיברתי עם קרוב שגר באשדוד שיש לו גם הונדה והוא המליץ בחום בבטיחות גמורה עליך (ארז) והוא לא טעה . כבר בטלפון בסבלנות רבה הסברת לי כל מה ששאלתי וזה בכלל בלי להכירני וללא ידיעה שאני בא אליך.
כמובן שהאוטו שטופל על ידיך יצא תקין ב"ה ולא נתת לי ללכת עד שהבטחתי לבוא לביקורת כל חודשיים שלוש ( כי זה מוסך עם "אבא" ) כי איכפת לך. 
בקיצור תודה תודה רבה והרבה הצלחה. 
ממליץ בחום

2012

שמחי אייל

רחובות

אורטוב (ארז)
אם אתם מחפשים מכון גירים אוטומטיים עם המון יחס חם ,עבודה מעולה ובעיקר אמינות ( הדבר הכי חשוב ! ) ואחריות . אורטוב המכון שאני ממליץ עליו בחום. 
 

2012

לירן מידני

רחובות

לארז, 
רק רציתי לומר לך תודה, אנשים אמינים כמוך כבר אין, כן ירבו מכונאים כמו האיש הזה, השרות שלו מעל הכל, תודה לך. 

2012

כפיר משולם

רחובות

לארז, 
עוד בשיחה הראשונה קיבלתי עזרה והכוונה לגבי תקלה שיש לי בגיר אף על פי שאיני קליינט שלו-אני בטוח שה-5 דקות שיחה האלו חסכו לי הרבה כסף בעתיד.ונתן לי את ההבנה הבסיסית למה התקלקל אותי הוא קנה כבר בשיחת הטלפון-תודה מראש 
 

2/09/11

עו"ד אבנר שטמר

רחובות

לארז, 
ביום שישי 2.9.11 טלפנתי לארז ממוסך אורטוב כדי לקבוע תור לשיפוץ גיר אוטומטי של אימפלה 2004. על אף שארז לא עובד בימי שישי, הוא התפנה לייעץ לי ולהדריך אותי, והודות לעזרתו הבעיה נפתרה בעלות מינימלית וללא צורך בשיפוץ הגיר. תודה רבה. 
 

20/12/12

יקרע

קיבוץ חפץ חיים

לכבוד,
אורטוב גירים אוטומטיים בע"מ
ר"ח נחושתן 4
א.ת. רחובות
לפני כחודשיים שלושה נתקלתי בבעיה ברכבי מיציבושי סטיישן כהרגלי ניגשתי למוסכניק הקבוע שלי בקיבוץ חפץ חיים, המוסכניק שלח אותי לאורטוב ואמר לי שאין לי מה לדאוג בידיים של ארז.
קיבלו אותי בצורה מסבירת פנים בסיומו של יום עבודה והגיר נבדק במחשב הוסברה לי הבעיה בשלומותה. כולל החשדות שיכולים להיות מהנזק הקל ועד לכבד. ובשביל התחלה ניסינו מהלך של החלפת חלק ( במוסך אחר) כדי לוודא שהוא לא הגורם לתקלה.
כבר ביום שלמחרת הבנו שאכן המחשב הצביע על התקלה והחלפת החלק שיפרה את אחת התוצאות אך השניה נשארה. נאמר לי כי ניתן להמשיך לנסוע כך אך אם אני רוצה לשמור על הרכב כדי שנחליף את החלק (ולא את כל הגיר) כמו כן הוזהרתי שיתכן כשנפתח את הגיר נראה שמצבו לא טוב ולשנות תוכנית אך המחיר המקסימלי של התיקון לא יעלה על התיקון של החלפת גיר. (כביכול נתנו לי טווח של מחיר - שהוא בהחלט סביר , מסקר שווקים שערכתי. ) הרגשתי שאני בידיים טובות בסוף הטיפול הוזמנתי לביקורת בעוד יומיים על מנת לוודא שאין תקלות ושהחלק שהוחלף (למזלי לא היינו צריכים להחליף את כל הגיר) היה הגורם לתקלות.
רציתי להודות בחום למזכירה דבי , לארז ליצחק ולליעד על טיפול מסור ואמין. ממליצים בחום 
 

Please reload

Anchor 2

ההודעה נשלחה בהצלחה

דעתך חשובה לנו

אנו רואים בך שותף מלא להמשך פיתוח והצלחה של "אורטוב גירים אוטומטיים".
זה נכון, גם אנחנו לא מושלמים, אם יש לך הערה, ביקורת בונה או המלצה נודה למשוב מצדך.

 

גם אנחנו שונאים דואר זבל, אנו מכבדים את פרטיותך ומתחייבים שלא להעביר את כתובת המייל שלך.

אם הייתי גיר אוטומטי הייתי אומר לך: קח אותי לאורטוב!

מלא טופס 

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה

התקשר וגלה איך 10 דקות שיחת טלפון עם ארז יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בתיקון הגיר!

קבל עכשיו איבחון ראשוני בשיחת טלפון והצעת מחיר - ללא תשלום

bottom of page