top of page
Anchor 4

התקשר וגלה איך 10 דקות שיחת טלפון עם ארז יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בתיקון הגיר!

קבל היום איבחון ראשוני בשיחת טלפון והצעת מחיר. ללא תשלום.

לחץ להגדלה

הוקרה אורטוב

לחץ להגדלה

תעודת הוקרה

מכון גירים אוטומטיים מומלץ 45 המלצות

10/02/2015

יואל

ראשון לציון

שלום רב לכל הקוראים הגעתי לארז ולצוות שלו חסר אונים, אחרי שאמרו לי שהלך לי הגיר רק בגלל שהשמן גיר שלי שחור ומסריח, ככה בלי שום בדיקה נוספת שהגעתי לאורטוב גירים אוטומטיים כבר ביחס ובהרגשה הבנתי שאני בידיים טובות.
ארז בדק את הרכב, הסביר לי מה קורה בסבלנות רבה.
הם עשו עבודה מעולה
תודה רבה
נ.ב
ארז בנאדם כמוך לא אשכח איך אמרת לי? "אם הלקוח שלי מרוצה - אני מרוצה!"
במשפט הזה כבשת אותי מעכשיו אני יודע לאן להגיע, אם יש לי בעיה תודה רבה
אלופים 

30/12/2014

שלום

רחובות

שלום רב לכול הקוראים הנכבדים,
אני בעל רכב מדגם יונדאי אלנטרה וביום בהיר התחילה לי בעיה של שילוב הילוכים בדפיקות ,בעקבות הבעיה נאלצתי ללכת למוסך ושם אמרו לי לאחר בדיקות ממושכות שהגיר של האוטו הלך ויש להחליפו.
מישהו שהיה באותו המוסך המליץ לי בחום על ארז בעל מכון גירים לרכב שיושב באזור התעשייה ברחובות מול המכון טסטים ששמו "אורטוב" ובאמת החלטתי לנסות כי כבר לא היה לי מה להפסיד בנושא הגיר. בעודי נושא הרגשה דואגת כי ביקשו ממני 3.500ש"ח הגעתי בבוקר למחרת לאורטוב, כשהגעתי פגשתי בחור נפלא בשם ארז שניגש אליי בסבר פנים יפות ויחס טוב עם כוס קפה והתחיל להסביר לי בפרטי פרטים על כול הנושא וממש גם על שלבי העבודה במדויק... לאחר בדיקה ממוחשבת ומקצועית נמצא כי אחד החיישנים בגיר לא תקין ולכן הבעיה צצה. לאחר החלפת החיישן נעשה סיבוב ברכב בעודו מחובר למחשב מקצועי ובסופו של דבר נפטרה הבעיה לצמיתות. המחיר היה הוגן מאוד ופחות הרבה מכול מה שאמרו וסיפרו לי אנשים חסרי ידע כלל .
ממש ארז ודבי שאחראית על התשלום כולל פתיחת כרטיס העבודה אנשים חמים וטובים ממש צדיקים !!!! ממש נהניתי מהשירות והמחיר. 
מומלץ בחום לכל מי שיש לו בעיה בגיר !
 לקוח מרוצה

25/12/2014

אלכס

רחובות

הגעתי למכון גירים אוטומטיים של ארז בעקבות דפיקות בגיר (וגם שילוב הילוכים לא חלק) מתוך מחשבה שנדרש שיפוץ של הגיר.לאחר בדיקה של ארז התברר שצריך שיפוץ רק למוח גיר. ארז והצוות ביצעו את העבודה במהירות וביעלות.
מארז המשכתי למוסך אחר על מנת לטפל בתחזוקה שוטפת של האוטו שם קיבלתי משוב חיובי מאוד על רמת הביצוע של שיפוץ המוח.
תודה רבה לארז והצוות על השירות האמין והמקצועי וכמובן גם על המחיר היותר הוגן. 
אלכס , בעל פולקסווגן גולף

24/12/2014

צביקה

מהצפון

בררתי בכמה מוסכים כולם אמרו לי בין ל- 4000ש"ח .
בסוף הגעתי דרך המלצות רבות לאורטוב וארז.
יצאתי הרבה הרבה פחות כסף, יחס מצוין והוגן. 
מהירות תגובה בזמן הכי קצר שיכול להיות, קיבלתי את הרכב אחרי תיקון.
 

21/12/2014

אורית איזנברג

רמת השרון

תודה רבה ארז... על ההבחנה המדויקת בטלפון שההילוכים תקינים וצריך לחפש איפה הבעיה... על היושר... נועם ההליכות והעבודה המהירה. הגעתי מרמת השרון למכון גירים אוטומטיים של ארז ברחובות בגרר עם יונדאי גטס 2007 שנסעה חודש בהילוך ראשון ומדי פעם ההילוכים השתחררו, עם חוות דעת שכנראה צריך להחליף את הגיר. 
תודה לליעד שאבחן שהבעיה היא חיישן המהירות שהוחלף במקום והמכונית נוסעת נפלא.
 

21/12/2014

לארי

רחובות

הגעתי למוסך עם בעיה ברכב שנראתה לי בעיה בגיר, לציין שלא נגשתי לשום מוסך אחר בעירי, לאחר שקבלתי המלצה מחשמל האחים באשדוד מבעל החשמליה בשם דני .
הגעתי למוסך מהרגע הראשון הייתה בי התחושה שהגעתי למוסך אמין, לאחר כמה שעות שהשארתי את רכבי במוסך קבלתי טלפון מבעל המוסך שכלל הבעיה לא בגיר אלה במכלול אחר צייריה ותושבת , דבר אשר הוריד את ההוצאה לעומת טיפול בגיר בו חשבתי לפני כן, הרכב שכב במוסך כמעט 4 ימים עד שהשגנו חלק חליפי, ולבסוף חייב אותי במחיר הוגן ביותר. מיותר לציין כי אמליץ בחום על המוסך ועל הצוות הנפלא.
שרות שקשה למצוא היום . 
כל הכבוד ביג ליייק 

לארי בעל c5

7/01/2015

נונו עמירה

אשקלון

ברצוני להודות לאדם יקר בשם ארז שהכרתי דרך מכרים.
אני ממליץ מכל לב ומתוך ניסיון אישי לכל אדם אשר נתקל בבעיות גיר מכל סוג לפנות אליו. 
ארז הוא איש מקצוע אמין,ישר והגון. הוא איבחן ברכבי בעיה בגיר ופתר אותה במהירות ובמקצועיות רבה. 

יצאת צדיק!!!!

 

21/12/2014

גל טראנו

אשדוד

במילה אחת אסכם ואומר שפשוט שמח שיש אנשים כמו ארז והצוות עדיין בארצנו, בנאדם מקצועי ותותח, מחיר הוגן, שירותי ויותר מהכל דואג להסביר ללקוח בדיוק מה התקלה ואינו בא בהצהרות של "תחליף גיר" במקום להחליף חלק קטן בעייתי בגיר שגורם לתקלה, נתקלתי בהמון בעלי מקצוע, אבל אחרי שנתקלתי בבעל מקצוע הוגן וישר, אין מה להגיד, אם אצטרך בעתיד כל דבר שארז קשור אליו, לא אהסס לפנות אליו ישירות. חסך לי החלפת גיר מיותרת שחלק אמרו, טיפל במקצועיות ומחיר הוגן בעבור העבודה שעשה.
 

22/01/13

שגיא עטיה

קרית גת

לאורטוב גירים ולארז ! 
תודה רבה על שירות אמין מקצועי וליווי צמוד עד לשביעות רצון הלקוח ... איש מיוחד אתה ארז בעלי מקצוע כמוך אין ממליץ בחום !! 
 

17/12/2014

דוד

רחובות

לאחר שבמוסך הוחלט שחייבים לשפץ את הגיר בעלות של אלפי שקלים, ארז התעקש שהבעיה בציריה. כמובן שארז צדק ובסופו של דבר חסך לי 4 אלף! 
מבחינתי הכתובת היחידה לכל בעיה בגיר היא ארז 
 

25/01/2015

אילן

ראשל"צ

לארז היקר,
ברגע זה סיימנו לשוחח בטלפון בעניין הגיר של הפולקסווגן.
אני חייב לציין זאת כאן שמעולם לא יצא לי לקבל "מאנשי מקצוע" בענף הרכב הסבר מקיף מפורט ומקצועי כפי שקבלתי ממך ועוד בשיחה טלפונית ארוכה כפי שאמרת "ברגע שהתקשרת אלי אני מחויב לך כי אתה כבר לקוח שלי" ספק אם יש אנשי מקצוע שמחויבים ללקוחות שלהם גם אחרי ששילמו להם ממיטב כספם.
יישר כוח,
ארז המשך כך כי בפעולתך המבורכת אתה מחזיר את האמון באנשי המקצוע שלצערי התרופף עם השנים.

14/12/2014

עוזי

רחובות

הייתי היום עם יונדאי גאלופר שלא מעביר להילוך רביעי. זכיתי לשרות מקצועי ברמה גבוהה. ארז אבחן במהירות את הבעיה ולמרות העומס הרב נתן הסבר סבלני בגובה העיניים. 
נוכחתי שכל הלקוחות זוכים למענה ברמה גבוהה ביותר ולא משנה מה התקלה (כל עוד מדובר על תקלה בגיר) ומה סוג הרכב. ממליץ לכל מי שיש בעיה בגיר שלא יבזבז את זמנו וכספו ויפנה ישר למוסך אורטוב.
הידע של ארז שווה זהב. 
אילן, ליעד דבי וכל שאר הצוות עליו מנצח ארז התותח הם מקצוענים אחד אחד ומטפלים ברכבים ובלקוחות באדיבות ובמסירות. 
יישר כח, מי ייתן וירבו כמותכם בישראל!
 

08/12/2014

יהודה ברנס 054-4296824

רחובות

טוב שם משמן טוב... כך אומרים חז"ל.וארז ממכון הגירים פשוט מעל ומעבר! 
איש אינו אוהב להיכנס למוסך!
במיוחד לאור התדמית הנפוצה בדבר האמינות המפוקפקת והמקצועיות הירודה(עיין ערך מערכון המוסך של הגשש).
אצל ארז גיליתי עולם אחר של מקצועיות!
אמינות ושירות לעילא ולעילא!
ממליץ עליך בכל פה!
 

08/12/2014

פרץ

רחובות

בקרתי היום במכון אורטוב גירים לרכב שם קיבלתי יחס ומקצועיות ברמה גבוהה ביותר. 
שווה כל שקל.
 

04/12/2014

גל טראנו

אשדוד

במילה אחת אסכם ואומר שפשוט שמח שיש אנשים כמו ארז והצוות עדיין בארצנו, בנאדם מקצועי ותותח, מחיר הוגן, שירותי ויותר מהכל דואג להסביר ללקוח בדיוק מה התקלה ואינו בא בהצהרות של "תחליף גיר" במקום להחליף חלק קטן בעייתי בגיר שגורם לתקלה, נתקלתי בהמון בעלי מקצוע, אבל אחרי שנתקלתי בבעל מקצוע הוגן וישר, אין מה להגיד, אם אצטרך בעתיד כל דבר שארז קשור אליו, לא אהסס לפנות אליו ישירות. 
חסך לי החלפת גיר מיותרת שחלק אמרו, טיפל במקצועיות ומחיר הוגן בעבור העבודה שעשה.
יישר כוח!!!
 

04/12/2014

אסף מקלר

רחובות

הפנו אותי למוסך אורטוב בעקבות חשד לבעיה בגיר. כשהגעתי לשם פגשתי אדם חייכן, מקצוען וישר בשם ארז, מסוג האנשים שאתה שומע עליהם בסיפורים, מדבר בגובה העניין, מתחשב ודואג מעל הכל ללקוח. אחרי כמה בדיקות הפנה אותי ארז למוסך אחר בו מתמחה המכונאי בבעיה שהייתה לרכב שלי. הוא ליווה אותי לשם באופן אישי ודאג להזכיר למכונאי שאני לקוח שלו ושידאג לי "כמו שצריך".
ארז היקר וצוות המכונאים של אורטוב, 
תודה מקרב לב על השירות האדיב המקצועי וההגון שהענקתם לי, ישר כוח! 
תענוג לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך. 
 

19/11/2014

עזרא יחיאלי

חולון

יש לי רכב מסחרי שהמומחה לגירים הודיע שצריך לשפץ בעלויות של הרבה מאד כסף . מאחר ולא הייתי רגוע .נכנסתי לאינטרנט .ומצאתי אורטוב גירים אוטומטיים החלטתי להגיע לשם ואיך שהגעתי קיבלתי יחס חם ולבבי. בבדיקה שעשה ארז בגיר במקצועיות, בקור רוח תוך שהוא רוצה להבין מהי התקלה .
לסכום .ארז קבע .שאין תקלה בגיר .אציין .שיצאתי מאד מרוצה מהמקצועיות.האכפתיות והיחס החם והלבבי . 
ממליץ בחום .
ציון למוסך: מעולה .
 

15/02/13

יהודה

מושב שתולים

ברשותי רכב מסוג פיג'ו 206 .
בהמלצת חבר נכנסתי למכון גירים אוטומטיים אורטוב לתיקון הגיר ולא התאכזבתי . קבלתי שירות ויחס מעולים . וכמובן המקצועיות מעולה ובזכות זאת חסכתי כסף רב . 
 

19/11/2014

שמשון חן

נתניה

דייאטסו סיריון 2007 .הגיר קפץ בהעברה לדרייב והחליק במהירויות נמוכות. כשהלכתי למוסך גירים מקצועי נאמר לי שצריך להחליף גיר.תוך כדי חיפוש תשובות באינטרנט נתקלתי באתר של אור טוב גירים ויצרתי קשר עימם יש לציין שהיחס היה מצוין גם טלפונית וגם כשהגעתי לשם.
ליעד בחור צעיר נחמד מאוד בדק את הרכב וקבע תוכנית טיפול:
החלפת שמן גיר פילטר ושני תוספים לשמן.לאחר כחצי שעה יצאנו לסיבוב ומיד הורגש שינוי בגיר. מאז חלפו שלושה שבועות והגיר מתפקד מצוין אין החלקות ואין קפיצות.
ממליץ בחום על מוסך זה לכל מי שרוצה לעשות ניסיון אחרון לפני החלפת גיר לרכב.
 

21/07/2014

יעקב רוזיליו

בת ים

אחרי מספר מוסכים שהסתובבתי, כולם אמרו לי שהגיר באוטו הלך. כולם התחילו לדבר איתי ממחירים של 5 K ומעלה. בטלפון אחד ששוחחתי עם ארז הוא ניסה אפילו דרך הטלפון לעזור לי לתפעל את התקלה... כשאמרתי לו שזה לא מסתדר הוא ביקש שאגיע אליו. הגעתי אליו והדבר הראשון שעשה זה להרגיע אותי ולפנק בכוס קפה. כשדיברתי עם ארז בעל הבית וראיתי את הפנים שלו הבנתי שאני נמצא במקום בטוח ומטופל אצל אדם אמין מאוד. לאחר עשר דקות של בדיקה ממוחשבת , מה שמוסכים אחרים לא עשו , הוא הרגיע אותי ואמר לי שהגיר שלי תקין, אין לי שום תקלה .. 
הדבר היחידי שצריך זה רק לעדכן את המחשב.
לקח לי מחיר סביר לחלוטין. קבלת הפנים שלו, הביטחון והאכפתיות- היה לי שווה להגיע מבת-ים לרחובות בשביל להיפגש עם אדם מלאך כמוהו.
אני ממליץ לכל מי שיש בעיית גיר, לא לחשוב פעמיים , ולא לחשבן את הדלק.. להגיע אליו לרחובות,
שווה כל שקל! 
תודה ארז!
 

21/07/2014

ליגל יתום

ראשל"צ

הגעתי למוסך דרך המלצה של אבי, תחילה יצרנו קשר טלפוני, ללא יותר מדי עיכובים, אמרו לנו להגיע. הגענו למקום, פגשנו בארז המקסים, שקיבל אותנו, ללא המתנה מיותרת. נסע איתי ברכב להבין את הבעיה, עם המון סובלנות, אכפתיות ומקצועיות, הסביר לי על הבעיה לכאורה ברכב, כך חשבתי, ארז הסביר שכלל לא קיימת בעיה ברכב. 
באדיבות שלא פוגשים בכל מקום, ארז עשה לי בדיקה ללא עלות וביושר ובכנות הרוויח עוד לקוחה מרוצה.
מסתבר שצדיקים קיימים לא רק בתורה והתוכניות טלוויזיה...
 

16/06/2014

שי מרסיאנו

אשקלון

לאחר שביקרתי במספר מוסכים ונבדקתי בבדיקה ממוחשבת אמרו לי שאני חייב להחליף את הגיר באוטו שלי מסוג ביואיק לקרוס קיבלתי המלצה מחבר לגשת לאורטוב גירים אוטומטיים ושם האוטו נבדק ממוחשב והומלץ לי על ידי בעל המכון ארז לבצע טיפול שמנים + תוספים במקום להחליף ישר גיר לאחר הטיפול האוטו שלי מגיב מצוין ואני שמח שניגשתי למוסך זה. ובזאת להודות לכל צוות מכון אורטוב גירים אוטומטיים אשר טיפלו בי.
ובמיוחד לארז בתודה שי מרסיאנו מאשקלון

16/06/2014

חבקוק

נתניה

הגעתי לאורטוב דרך חיפוש ממושך באתרי האינטרנט,לאחר שניסיתי מס רב של מקומות נשארתי עם כמה מוסכים שבהם ארז וחבורתו .פשוט לא ייאמן על היחס החם המקצועיות ההבנה וכל מה שקשור בדרך לסידור הבעיה.לאחר שנאמר לי שהגיר הלך וצריך שיפוץ ,הגעתי לארז ופשוט בבדיקת מחשב יסודית עלה על הבעייה.
ותודה לאל הבעייה נעלמה,יישר כח לכולכם ארז ,ליעד,וכמובן לאילן שטיפל במסירות עד הבורג האחרון.
המון תודות שבורא עולם יישלח לכם פרנסה .

חבקוק -קנו קנגו

21/05/2014

ליאת דוד

מושב רווחה

שלום רב ! אני רוצה להמליץ על "אורטוב גירים אוטומטיים" – ארז והצוות הנהדר. 
לאחר שהייתה לי בעיה ברכב מסוג יונדאי אקסנט 2010 , הגעתי למוסך המרכזי של יונדאי, הרכב עבר בדיקה ממוחשבת מנהל המוסך ישב עימי ואמר לי הבדיקה מראה שהכל תקין מבחינה אלקטרונית, חיישנים וכו' אך יש תקלה בגיר משהו שנשבר בגיר – הגיר הלך. הפתרון שיפוץ גיר או גיר מפירוק שעלות התיקון סביב ה- 6,000 ₪ . לי היה קשה להאמין למשמע אוזניי , התייעצתי עם חברים וקיבלתי המלצה לפנות לארז מאורטוב ברחובות. הגעתי לארז בשיחה עימו ארז שאל שאלות, בירר התעניין , ירד לפרטי הבעיה . לאחר הבדיקה שערך ,איבחן ישר את הבעיה , הבעיה לא הייתה הגיר כלל אלא המיסב הימני של הגלגל הקדמי מה שגרם לתקלה ברכב .
הייתי מאושרת כל –כך ובמקצועיות רבה טיפלו לי ברכב . 
תודות לדבי לצוות הנהדר- יחס חם , שירות אדיב ומקצועי , 
תודה ארז על השירות המקצועי והאמינות .
איש ישר והגון. 
חסכת לי הוצאה מיותרת של אלפי שקלים. 
עלה והצלח, יצאת צדיק !!! 
ממליצה בחום. 
 

18/05/2014

יאיר בנימין

תל אביב

רוצה להודות לארז ועובדיו על העבודה המקצועית ויחס החם .ועל המחיר השפוי.
יצאתם צדיקים כל הכבוד.
 

15/05/2014

מרב

תל אביב

מרב - גולף כחול
לארז, דבי, וליאורי הצדיקים (סליחה אם שכחתי מישהו). אין כמוכם.
תודה על ההדרכה הטלפונית שהובילה לחילוץ מהיר, היום 15.5.14 ולתיקון מהיר ויעיל כתמיד, על מקצועיות ללא מתחרים, שירות יוצא מן הכלל ויחס שאין כדוגמתו במדינת ישראל.
הינכם דוגמא ומופת לכל נותני השירות בארץ.
בתקווה (לא) להתראות בקרוב, חיזקו ואימצו כי היושר משתלם. 
בריאות ואושר.
מרב מתל-אביב.

 

2/04/2014

אבי לוי

צפון

ארז פתר לי בעיה בגיר בשיחת טלפון פשוטה
נתקע לי הרכב בצפון והעזרה שארז נתן לי דרך הטלפון פשוט עזרה לי בגדול ארז אדם יקר ואיש ישר והגון מומלץ בחום אדם כזה לא פוגשים כל יום מעריך וממליץ בחום 
אבי עם הדייהו תודה ארז על הכל
 

9/02/2014

סלומון דוד 054-6444453

חולון

תשמעו חברים אין מקום כזה בארץ.יצאת צדיק פראייר לידם ! 
פשוט לא יאומן כמה יושר ואכפתיות שלא נתקלים כבר בארץ אין כמוכם לכל הצוות באמת ומכל הלב אין עליכם ישר כח טיפול מהיר ויסודי בלי קשקושים ובלי רמאות מה שחסר מאוד במוסכים בארץ מומלץ מומלץ מומלץ 
מי שלא מאמין שיתקשר אלי 054-6444453 
תודה לארז הבנות אילן ליאור וליעד ..
 

23/01/2014

אהוד

נס ציונה

לאורטוב מכון גירים אוטומטיים
ארז והצוות בתאריך 19/01/13 הגעתי למוסך בעקבות נורה הזהרה שהעידה על בעיית גיר. 
ארז קיבל את פניי, ביצע בדיקה למחשב והתריע על חיישן לקוי, תוך כדי בדיקה התברר כי הבעיה בצמת חשמל שמגיעה לחיישן ולא החיישן עצמו לכן מחיר התיקון היה זול במעט מהצפוי.
אין ספק שהבולט היה האמינות והשקיפות לאורך הדרך, כמו כן מקצועיות, רואים שהם יודעים מה הם עושים. חשוב להם להסביר ללקוח ולא להשאיר אותו בערפל. 
לכן אני ממליץ בחום, ושולח את תודתי לצוות 
אהוד

20/01/2014

יעקב

רחובות

לארז ודבי היקרים 
הגעתי אליכם בעקבות המלצות.עקב תקלת גיר. אין בפי לתאר את המקצועיות ההגינות והיושר אשר היא נר לרגליכם. 
תודה על הטיפול ושוב המקצועיות לכם ולכל הצוות.
ממני יעקב

31/12/2013

אלי לוי

רחובות

שמי אלי לוי מרחובות, פעמיים ביקרתי באורטוב מכון לגירים אוטומטיים ונענתי במהירות וביעילות, פעם אחת ארז עלה על הבעיה מהר והחליף לי חיישן, בפעם השנייה שהייתה לי בעיה שחשבתי שהיא של הילוכים, הוא עשה לי סיבוב באוטו ואמר שזה נראה לו משהו שקשור לאגזוז, הוא לקח אותי למכון אגזוזים וביקש מבעל הבית שם שיסדרו לי במחיר טוב ובאמת יצאתי משם ממש בזול רק בגלל ההמלצה שלו. 
ההתרשמות שלי מארז שהוא בחור אמין ומאוד אחראי ומעדיף לבדוק לעומק תקלה ולתקן, ולא סתם להחליף חלקים יקרים וכך הוא חוסך ללקוח המון כסף וגם נותן לך ראש שקט.
 

17/11/2013

אבירן

נהריה

בנאדם זהב משכמו ומעלה נתן לי שרות בטלפון אישי חם ואוהב אין הרבה אנשים כמוך שכן ירבו בעולמנו אוהב אותך ארז הגבר שבגבריםםםם!!!! 
 

24/06/2013

אוראל פרץ

רעננה

לכבוד אורטוב מכון גירים אוטומטיים 
הלכתי למוסך לבדוק תקלה שהייתה לי באוטו אחרי בדיקה של המוסך המכונאי אומר לי: "יש לך בעיה בגיר". חברים המליצו לי על מוסך אורטוב אמרו לי שיש שמה אמינות , יושר, ושירות מעולה מאוד. נסעתי לאורטוב בדקו לי שמה ומצאו תקלה שהייתה וסידרו לי אותה. אני מודה לאורטוב על זה שפתרת לי את הבעיה באוטו תודה רבה רבה על השירות והכל שמחתי להיות הלקוח שלך אני מרוצה מהעבודה שלך .
רכב : מאזדה לאנטיס 323 
 

10/06/2013

סם ורבקה בק-מלכה

נהרייה

לאורטוב גירים אוטומטים בע"מ לצוות המקסים 1. ארז , 2. דבי, 3.ליעד,4. דיויד, איזה צוות מנצח!!!! 
רציתי להודות לכם מעומק ליבי ומאשתי על הטיפול, היחס האנושי, על המקצועיות ועל הרמה הגבוה שיש לכם בניהול פיתרונות של בעיות בגיר ושיפוץ מוח גיר. הגעתי לכל מוסך שאפשרי וכולל פולקסווגן, והבעיה שלי בגיר לפי דעתם של כל אחד מהצוותים שבדקו את הרכב, בעיה רצינית בגיר ונזרקו מחירים מטורפים, 16,000 ש"ח , 12250 ש"ח, 5,300 ש"ח ועוד ועוד.
ואז שיחה של 5 דקות עם אורטוב גירים אוטומטים שנמצאים ברחובות, עם בעל המקום בשם ארז נתן לי תקווה ואמרתי לאשתי "אני נוסע לרחובות" הבחור הזה שבה אוותי בסגנון הדיבור שלו, בשלווה שהוא דיבר על הבעיה הוא פשוט נתן לי ביטחון שלא מצאתי בשום מקום. 
דרך אגב יש לי פאסאט 2.0 ליטר שנת 2007 והדפיקות שהגיר עשה לי ממש הפחידו את הנכדים. לכל מי שקורא את הכתבה הזו ומעוניין לפתור את הבעיה שלו שייגש למקום הזה! המחיר, האמיניות, האנושיות והרצון לעזור לאדם עם בעיות הרכב לא מצאתי בשום מקום.
הבעיה שלי נפטרה , תודה לה' ואין לי מילים איך להודות לאנשים האלה והמרחק מנהרייה לרחובות היה שווה כל אגורה, גם מצאתי חבר נאמן וצוות פנטסטי ומי אמר שאין צדיק בעסקים האלה, ובכן יש ויש ושמו ארז בורק (הבעלים) אורטוב גירים אוטומטים, ר"ח נחשותן 4, רחובות.
ושוב תודה לכל הצוות המקסים הזה.
נ.ב. דרך אגב ארז קבלתי את ההצעה שלך , לא לגשת לכלבוטק כי למרות שאני צודק בעניין, פשוט לא רציתי לרדת לרמה שלהם. ואתה ראית את הצעת המחיר שהם נתנו לי......שוד לאור יום !! 
 

12/05/13

חגי מרציאנו

מעלות הצפונית והרחוקה

ברצוני לאמר תודה לארז ולצוות מכון גירים אורטוב ,
יחס ,שירות, אמינות וכמובן מקצועיות אשר לא מצאתי במקום אחר .. יש לציין שהגעתי ממעלות הצפונית והרחוקה על מנת לקבל חוות דעת מארז לגביי גיר ברכב שאותו רציתי לרכוש ובעזרתו אותרה בעיה בגיר!! 
תודה רבה ארז עלה והצלח, ותמשיך בדרכך המקצועית והאמינה..
 

03/05/13

עמי

בנימין

שלום רב 
אני רוצה להמליץ בכל פה על ארז וחבריו וכמובן על המכון לשיפוץ גירים. 
רכשתי רכב מסוג וולוו עם פגם בגיר. לפני שרכשתי הגעתי לארז להתייעצות, ארז הקדיש לי שעה ארוכה להסברים לבדיקה ממוחשבת ולהצעה לפתרון התקלה על הצד הטוב ביותר. 
אני מודה שבתחילה הייתי קצת סקפטי ולכן המשכתי לברר ביסודיות רבה בכל ירושלים (הקרובה בהרבה למקום מגורי) אך לא מצאתי זול ממנו ומקצועי כמותו. למפרע לאחר בירור מעמיק עם חבר מהמילואים אשר לו יד ורגל בענייני גירים בכל רחבי הארץ (סוכן מכירות לחלקי חילוף למכוני גירים) מתברר שארז אכן ישר והגון ומקצועי ביותר.
אחר כבוד הכנסתי את רכבי למוסך של ארז בלב שקט ואכן הרכב עבר טיפול יסודי ומקצועי וכבר הספיק לגמוע מאז קילומטרז' לא מבוטל והכל מרגיש ונשמע מצויין. 
כמובן שארז לא הרפה ממני ובחן רב התקשר לאזכר אותי לבוא לבדיקה שהכל בסדר ואין נזילות וכו וכו. 
האירוח יוצא מן הכלל, הסבלנות נהדרת.
ארז תודה לך על הכל (וגם על כך שהחלטת בכיף שלך לבדוק לי מים במצבר ולסדר "על הדרך" את הטלסקופ של מכסה המנוע)
ירבו מוסכניקים כמותך בישראל
 

15/02/13

יהודה

מושב שתולים

ברשותי רכב מסוג פיג'ו 206 .
בהמלצת חבר נכנסתי למכון גירים אוטומטיים אורטוב לתיקון הגיר ולא התאכזבתי . קבלתי שירות ויחס מעולים . וכמובן המקצועיות מעולה ובזכות זאת חסכתי כסף רב . 
 

19/02/13

עומר

הוד השרון

תודות למכון גירים אוטומטיים אורטוב, חסכתי התעסקות מיותרת בגיר של הרכב שלי - שברולט אופטרה: במוסך המורשה שמטפל ברכב שלי מסרו לי בוודאות של "100%" שיש לי בעיה מכאנית בגיר עקב רעש חריקות שהופיע בנסיעה, כי הם "בדקו בסטטוסקופ" מכון גירים אוטומטיים אורטוב אחרי בדיקה על הליפט של 5 דקות, ישר איתר שמדובר בבעיה באזור הגלגלים, תיקן לי במקום, וחסך לי פרוק גיר - מקצועיות, הוגנות ואמינות ראויים לציון שחסכו לי כאב ראש רב.
 

Please reload

דעתך חשובה לנו

אנו רואים בך שותף מלא להמשך פיתוח והצלחה של "אורטוב גירים אוטומטיים".
זה נכון, גם אנחנו לא מושלמים, אם יש לך הערה, ביקורת בונה או המלצה נודה למשוב מצדך.

ההודעה נשלחה בהצלחה

Anchor 1

אם הייתי גיר אוטומטי הייתי אומר לך: קח אותי לאורטוב!

מלא טופס 

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה

התקשר וגלה איך 10 דקות שיחת טלפון עם ארז יכולה לחסוך לך אלפי שקלים בתיקון הגיר!

קבל עכשיו איבחון ראשוני בשיחת טלפון והצעת מחיר - ללא תשלום

bottom of page